Mans Enģels

Omulīgā mazo modes dāmu un stilīgo džekiņu paradīze «Mans Eņģels» Miera ielā nav vienkāršs saloniņš - tā ir modes un ideju studija.

Ja jums patīk oriģināli ietērpt savu bērnu, šajā salonā varat iegādāties jau gatavas drēbītes vai pasūtīt šuvējām oriģinālus tērpus, kas glīti saposīs jūsu eņģelīti svētkiem un ikdienai, ļaus viņam ērti justies un droši apgūt pasauli. Drēbīšu kolekcijas top pavisam mazās partijās, un, nākamo reizi ciemojoties veikaliņā, acis priecē atkal jauni modeļi.

Pasaka, ko lasām uz «Mana Eņģeļa» dāvanu kartēm, nemaz nav tālu no patiesības. Ideju klātbūtne ir tas, kas «Manu Eņgeli» atsķir no daudziem bērnu apģērbu veikaliem. Iedvesma šeit piepilda katru saulaini dzeltenos un līksmi salātzaļos toņos izkrāsoto kaktiņu, virpuļo ap veikaliņa saimnieces Lienes Zemītes oriģinālmodeļu stendiem, aicina uz iztēles stūrīti izmēģināt roku sienu apzīmēšanā... Ieķeras mammai piedurknē un čīkst - paliksim šeit vēl brītiņu!

«Eņģeļa» radošais kolektīvs ir mazs, taču vienmēr gatavs jaunām idejām, kā radīt interesantu, ērtu, patīkamu un viegli kopjamu apģērbu, kas patīk bērniem un atvieglo dzīvi vecākiem. Ieejot veikalā, pirmie acīs iekrīt svētku tērpi, taču salona šuvējas labprāt rada krāšņus brīnumus pēc jūsu pasūtījuma un palīdz piemeklēt pieskaņotus aksesuārus.

Nāciet pie mums ciemos Rīgā, Miera iela 17 (pagalma ēkā). Kas zina - varbūt tieši pie jūsu jaciņas piešūta kāda no eņģeļpogām? Smile

Jautājumus var uzdot Lienei- 26529935

Read 232 times Last modified on Otrdiena, 12 Septembris 2017 03:18
Share

K2_TITLE_COMMENTS

Iepērcies

Par Mums

Mans Enģels Facebook

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…